läkarefirstinc.com

  

Bästa artiklarna:

  
Main / Var min jävla bergdaggreaktion bildas

Var är min jävla bergdaggreaktionsbildning

Och nu ska vi ta en titt på vad som händer med DemsInPhilly. Bernie Sanders säger "vi måste välja Hillary Clinton och Tim Kaine", hans anhängare reagerar med högljudda boos, hånar https: Sanders och Clinton läger försöker dämpa protester på DNC golvet. Mörka moln över DemsInPhilly Flash-översvämningar förväntas. Håll koll på gräshoppor. DNC säger till reportrar att lämna tälten de sätter upp för oss eftersom de är gjorda med jätte metallstänger och det är en åskväder.

Här är en serie talare som alla kan vara president en dag. Yo, här är alla som inte avslog oss. Den här killen jagar ankor. Karla Ortiz, vars föräldrar är papperslösa: DemsInPhilly DemConvention. Vill du bli respekterad och hörd? Jävla inte om TPP när rep. Elijah Cummings pratar om medborgerliga rättigheter.

Cory Booker går av scenen, dricker 3 Red Bulls och kallar obeslutna väljare de närmaste 72 timmarna i rad. Detta Corey Booker-tal behöver en kyrkorgel och en gospelkör. Ni spelar om ni vill. Boo henne och se vad som händer. Kollektiv visdom från min TL: Pröva inte dem.

MichelleObama kväver: Det är som om Michelle Obama lämnar mig på college just nu och jag vill bara gråta och säga att inte gå men jag kan inte jag måste vara stark. Otroligt tal av en otrolig kvinna. Jag älskar dig, Michelle. Inte nu. Aldrig. Jag hittade en bild av killarna som jublade under SenWarrens tal. Kvinnan skriker till Sen Liz Warren, "Du sålde din födelserätt för en skål gröt!

Bernie går in på scenen med massiva jubel och "Ber-nie Ber-nie" -sånger. Det här är som att se en kille bryta upp med 100 000 människor. Sanders supportrar på golvet i Philadelphia gör sitt bästa för att hålla ihop det DemsInPhilly.

När han spelar de största hits men du bara inte gillar de nya grejerna. Så vi är klara 2015. Fram till 2017!

Vad sägs om 2016— Lärare: Vi pratar inte om 2016. Kontakta Ellie Hall på Ellie. Har du ett konfidentiellt tips? Skicka in det här. Alec Perkins alecperkins. Svara Retweet Favorit. Lisa Tozzi lisatozzi. Walter Cronkite Cronkite säger.

David Burge iowahawkblog. Taylor Lorenz TaylorLorenz. Jimmy Vielkind JimmyVielkind. Igor Bobic igorbob.

Austin Hunt AustinHunt. Jason Noble jasonnoble DMR. Mary Forbes MaryForbes14. Zack Bates ZackBates. Josh Jordan NumbersMuncher. Saeed Jones allvar. Micah Grimes MicahGrimes. Jamie Woodham jwoodham. Sekulärt samtal KyleKulinski. Ice Dripping blackoutbaby09. Tom Namako TomNamako. Jim Roberts nycjim. Mike Wise MikeWiseguy. Matt Viser rådgivare. Nicholas Thompson nxthompson.

Ira Madison III ira. Carter Powell d4rksabre. Matt Bellassai MattBellassai. Dave Itzkoff ditzkoff. Joy Reid JoyAnnReid. Mikki Kendall Karnythia.

Shauna Richardson ShaunaRRichards. Joel Pavelski joelcifer. Billy Corben BillyCorben. Louis Virtel louisvirtel. Emma Gray emmaladyros. Greg Howard greghoward88. Hemant Mehta hemantmehta. Jon Ward jonward11. Mary Georgantopoulos marygeorgant. Brandon Wall Walldo. Slade Sohmer Slade. Bernie Sanders BernieSanders. Visa kommentarer. Oj, det verkar som att din webbläsare inte stöder JavaScript.

(с) 2019 physiciansfirstinc.com